Naša kolegica Katarina Kajan, doktorandica studija Oceanalogija na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, uspješno je obranila doktorsku disertaciju pod naslovom:

MIKROBNE ZAJEDNICE U OLIGOTROFNIM MORSKIM EKOSUSTAVIMA,  dana 22. studenoga 2023. u Predavaonici 008 Geološkog odsjeka PMF-a, Zagreb pred povjerenstvom u sastavu:

1. Izv. prof. dr. sc. Sunčica Bosak, Biološki odsjek, PMF, Zagreb
  2. Dr. sc. Neven Cukrov, znanstveni savjetnik, IRB, Zagreb
  3. Dr. sc. Jelena Godrijan, znanstvena suradnica, IRB, Zagreb

Zamjena: Izv. prof. dr. sc. Marija Gligora Udovič, Biološki odsjek, PMF, Zagreb

Mentor:

Dr.sc. Sandi Orlić – Institut Ruđer Bošković (IRB), Zavod za kemiju materijala; Centar izvrsnosti za znanost i tehnologiju – integracija Mediteranske regije (STIM)

Iskrene čestitke našoj Katarini koja će dio rezultata projekta uklopljenih u njezinu doktorsku disertaciju prigodno predstaviti za dva dana na završnoj konferenciji projekta STIM-REI u Splitu! Prilažemo njezinu zanimljivu prezentaciju.

Prezentacija STIM-REI_Kajan_K